Shitet Apartament 2+1,114 m2, 105000 euro, me Hipoteke,tek rruga e kavajes e mobiluar!

Rruga e kavajes - Condor center, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 114 m2
  • Kati : 8
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1584

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1,114 m2, 105000 euro, me Hipoteke,tek rruga e kavajes e mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te fundit ne nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi,dy tualete,nje depo dhe nje ballkon.