Shitet Apartament 2+1,95 m2,95000 euro,Komuna e Parisit!

Komuna e Parisit, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 95 m2
  • Kati : 4
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1585

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1,95 m2,95000 euro,Komuna e Parisit!Apartamenti ndopdhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti ka orientim dhe pamje shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe dy ballkone ku njeri prej tyre eshte pershtatur per kuzhine.