Shitet Apartament Garsoniere,31 m2, 37000 euro,Komuna e Parisit!

Komuna e Parisit, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 31 m2
  • Kati : 10
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1586

Përshkrimi

Shitet Apartament Garsoniere,31 m2, 37000 euro,Komuna e Parisit!Apartamenti ndopdhet ne katin e 10 por jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti ka orientim dhe pamje shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor,nje sallon ndenje + kuzhina dhe nje tualet.