Jepet apartament me qera 3+1, 168m2 tek Medreseja 300 euro.

Medreseja, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 168 m2
  • Kati : 5
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1587

Përshkrimi

Jepet apartament me qera 3+1, 168m2 ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, 300 euro tek Medreseja. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor , nje sallon ndenje+ kuzhina, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon.