Shitet Apartament 1+1,58 m2, 67000 euro,Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 58 m2
  • Kati : 10
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1588

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1,58 m2, 67000 euro,Komuna e Parisit! Apartamenti ndopdhet ne katin e 10 por jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti ka orientim dhe pamje shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor,nje sallon ndenje + kuzhina,nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.