Shitet Apartament 3+1,113 m2,120000 euro,Komuna e Parisit!

Komuna e Parisit, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 113 m2
  • Kati : 10
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1589

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1,113 m2,120000 euro,Komuna e Parisit! Apartamenti ndopdhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti ka orientim dhe pamje shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.