Apartament 1+1 60m2 Vasil Shanto --
54,000 €

Vasil Shanto, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 60 m2
  • Kati : 4
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 756

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Irfan Tomini 60m2 i saporestauruar 54000 euro! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues ne zonen e Irfan Tominit, dhe ka nje hapesire prej 60m2. Eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti ka cmim te negociueshem, shitet edhe me kredi. Orientim jug-lindje,pamje nga rruga kryesore.Punime shume cilesore, totalisht i restauruar, Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905