Apartament 2+1 114m2 Rruga Irfan Tomini --
104,000 €

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 114 m2
  • Kati : 7
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 761

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1, 114 m2, 104000 Euro me hipoteke ne Vasil Shanto! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Irfan Tomini. Apartamenti eshte me orientim Jug -Lindje dhe Jug-Perendim eshte i oragnizuar ne nje dhome ndjene + kuzhine, dy dhoma gjumi, nje koridor shperndares, nje ballkon dhe 2 tualete. Pallati ka te restauruar fasaden dhe ambetin e brendeshem te perbashket.