Apartament 1+1 72m2 Rruga Mahmut Fortuzi --
66,000 €

Rruga Mahmut Fortuzi, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 72 m2
  • Kati : 2
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 777

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi Zogu 1 72 m2 i saporestauruar 66000 euro ! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne zonen e Bulevardit Zogu 1 , dhe ka nje hapesire prej 72m2. Eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka cmim te negociueshem . Orientim jug-lindje,pamje nga rruga kryesore.Punime shume cilesore.