Apartament 2+1 120m2 Komuna e Parisit --
99,000 €

Komuna e Parisit, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 120 m2
  • Kati : 6
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 781

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 120m2 te Komuna e Parisit me hipoteke 99000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 110m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Komunes se Parisit.Ka nje hapesire te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje depo, nje korridor shperndares si dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim lindje, ndricim te mire natyral, dhe ka punime shume cilesore. Shitet totalisht i arreduar, punime shume cilesore, mobilim modern. Disponon dokumentacion te rregult hipotekor, shitet edhe me kredi.