Shitet 1+1, 63m2,me Hipoteke,42000 euro,Misto Mame!

Misto Mame, Tiranë, Albania
  • Kati : 2
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 792

Përshkrimi

Shitet 1+1, 63m2,me Hipoteke,42000 euro, rruga Misto Mame! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte nga toka,pra kati i pare banim,te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe eshte kompleks pallatesh me lulishte ndermjet tyre.Ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara dhe me te gjitha facilitetet e nje jetese komode.Apartamenti shitet i mobiluar dhe aktualisht eshte me kontrate qeraje.Ka orientim shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor,nje sallon ndenje te madhe + kuzhina,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.Ka mundesi shume te mire per tu pershtatur ne 2+1.