Apartament 0+1 m2 Vasil Shanto --
62,000 €

Vasil Shanto, Tirana, Albania
  • Kati : 3
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 798

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Vasil Shanto ne UNAZE 60m2 me hipoteke 62000 Euro totalisht i arreduar! Apartamenti ndodhet ne zonen e Vasil Shantos, shume prane hotel Diplomatit, dhe ka nje hapesire prej 60m2 te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues me tulla, dhe ka orientim jug- lindje, ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, shitet edhe me kredi. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905