Shitet apartament 2+1 76m2 ne Porcelan me hipoteke 48000euro!

Porcelan, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 76 m2
  • Kati : 6
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 834

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 76m2 + verande 30m2, ne Porcelan i arreduar me hipoteke 48000euro! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati ne zonen e Porcelanit perballe me Klanin. Ka nje hapesire prej 76m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi, nje tualee, nje ballkon. Apartamenti ka organizim shume te mire, orientimi lindje-perendim dhe ka akses me rrugen kryesore, prane linjave te atobusit dhe faciliteteve te jeteses. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.