Apartament 1+1 65m2 Vasil Shanto --
68,000 €

Vasil Shanto, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 65 m2
  • Kati : 5
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 846

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 65m2 ne Vasil Shanto 68000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues ne nje nga zonat me te mira te Tiranes sic eshte Vasil Shanto . Ka nje hapesire prej 65 m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim jug-perendim dhe ndricim te mire natyral. . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.