Apartament 1+1 63m2 Yzberisht --
48,000 €

Yzberisht, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 63 m2
  • Kati : 4
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 860

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me hipoteke 63m2 ne Yzberisht i arreduar 48000 Euro! Apartamenti ndodhet ne zonen e Yzberishtit prane Big Marketit dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje hapesire prej 63m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi te ndare nga pjesa e sallonit, nje dhome gjumi, nje ballkon. Ka orientim lindje-perendim dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti eshte me arredim modern, ka punime shume cilesore dhe shiteti mobiluar. Mundesi shume e mire investimi per tu lene me qera. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905