Shitet Apartament 1+1,67.7 m2,me Hipoteke,52000euro prane Oxhakut!

Oxhaku - Porcelan, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 68 m2
  • Kati : 4
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 983

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1,67.7 m2,me Hipoteke,52000euro tek Oxhaku! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati eshte pjese e nje kompleksi modern dhe buze rruges kryesore.Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon ndenje + kuzhina,nje dhome gjumi, nje tualet me ajrosje dhe nje ballkon.Apartamenti ka orientim shume te mire dhe aktualisht eshte ne proces punimesh.