Apartament 1+1 71m2 Rruga e Dibres --
64,000 €

Rruga e Dibres, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 71 m2
  • Kati : 3
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 992

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 71m2 te Rruga e Dibres 64000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 71m2, te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje tualet, nje dhoma gjumi ne katin e dyte, te nje pallati me punime shume cilesore me termoizolim dhe fasade te ventiluar buze rruge ne zonen e Rruges se Dibres. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesine me te larte te ndertimit, ka sistem multisplit per ngrohje dhe ftohje, termo dhe hidro izolim, sistem kapot, hidrosanitare sospezo. Ka organizim shume te mire, planimetri e rregullt, ndricim i mire natyral, orientim veri lindje. Apartamenti eshte me lejet e reja te ndertimit, eshte ne proces hipotekimi.