Apartament 1+1 82m2 Rruga e Dibres --
60,000 €

Rruga e Dibres, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 82 m2
  • Kati : 6
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Në proces hipotekimi
  • ID: 993

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 82m2 te Rruga e Dibres 60000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 82m2, te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje tualet dhe nje dhome gjumi. Ndodhet ne katin e gjashte, te nje pallati me punime shume cilesore me termoizolim dhe fasade te ventiluar buze rruge ne zonen e Rruges se Dibres. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesine me te larte te ndertimit, ka sistem multisplit per ngrohje dhe ftohje, termo dhe hidro izolim, hidrosanitare sospezo. Ka organizim shume te mire, plani, ndricim i mire natyral, orientim lindje-jug.