Apartament 1+1 91m2 Rruga e Dibres --
62,000 €

Rruga e Dibres, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 91 m2
  • Kati : 6
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Në proces hipotekimi
  • ID: 993

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1, 91m2 tek Rruga e Dibres. Apartamenti ka nje hapesire prej 91m2, te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje tualet, nje dhome gjumi dhe nje ballkon te madh. Ndodhet ne katin e gjashte, te nje pallati te ri me punime shume cilesore, me termoizolim dhe fasade te ventiluar, buze rruge ne zonen prane QSUT. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesine me te larte te ndertimit, ka sistem multisplit per ngrohje dhe ftohje, termo dhe hidroizolim, hidrosanitare sospezo. Ka organizim shume te mire, ndricim te mire natyral, orientim lindje-jug. $