Apartament 3+1 90m2 Porcelan --
65,000 €

Porcelan, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 90 m2
  • Sip. e Brendshme 90 m2
  • Kati : 1
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 994

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1,90 m2, 65000 Euro, me hipoteke, e mobiluar ne Porcelan! Apartamenti ndodhet afer zones se Oxhakut ne katin e pare te nje pallati ekzistues me tulla .Apartamenti eshte totalisht i restauruar, i rivleresuar dhe i mirorganizuar ne : nje sallon i bollshem+ambient ngrenie, tre dhoma gjumi ku njera eshte dhome para dhome , nje koridor shperndares, nje tualet dhe nje depo. Orientimi Jug-lindje.