Apartament 2+1 106m2 Oxhaku --
83,000 €

Oxhaku, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 106 m2
  • Kati : 6
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 995

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1, 106 m2,me Hipoteke,83000 euro tek Oxhaku!Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri 9 katesh, me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati eshte ndertim i ri dhe pjese e nje komleksi pallatesh prane rruges kryesore.Apartamenti ka orientim shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi,dy tualete me dritare dhe nje ballkon te vogel.Apartamenti eshte ne proces punimesh per tu vendosur dyert e brendshme dhe per tu shtruar me parketi.Paisjet hidrosanitare do te jene incaso.