Apartament 2+1 86m2 Kinostudio --
56,000 €

Kinostudio, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 86 m2
  • Kati : 1
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 996

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1, 86 m2, 56000 Euro me hipoteke ne Kinostudio! Bashke me apartamentin shiten edhe 2 garazhe me siperfaqe 53.50 m2, 35000 Euro me hipoteke! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues me tulla afer me komisariatin nr 4. Eshte i organizuar ne : nje sallon ndenje +kuzhine , dy dhoma gjumi ku njera eshte me ballkon, nje koridor shperdares, dhe nje tualet me dritare.