Apartament 2+1 96m2 Kompleksi Orion --
80,000 €

Kompleksi Orion, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 96 m2
  • Kati : 6
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1002

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 95.5m2 me hipoteke 80000 euro i mobiluar prane kompleksit Orion tek rruga e Dibres, ! Apartamenti eshte shume prane kompleksit Orion dhe komisariatit nr.4. Ndodhet ne pallat te ri, me punime shume cilesore, sistem ngrohje me kaldaja dhe shitet e mobiluar. Eshte ne katin e gjashte me ashensor dhe ka nje hapesire prej 95.5 m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambient gatimi+ sallon, nje tualet, nje korridor shperndares dhe nje ballkon. Me orientim nga lindja. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.