Apartament 1+1 140m2 21-shi --
2,500 €

21-shi, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 140 m2
  • Sip. e Brendshme 140 m2
  • Kati : 1
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1003

Përshkrimi

Jepet me qera ambient 140 m2 ,2500 euro,tek 21-shi. Ambjenti eshte nje hapesire e madhe dhe eshte i pershtatshem per bisnese te ndryshme. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 6 kateshe ,buze rruge.Pjesa ballore e bisnesit eshte fasade xhami me pamje direkt nga rruga.