Apartament 2+1 110m2 Stadiu Air Albania --
500 €

Stadiu Air Albania, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 110 m2
  • Kati : 11
  • Tualetet 2
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1004

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1,110m2 te i arreduar ne zone shume te mire te Stadiumi Air Albania 500€! Apartamenti ndodhet ne katin e kater te nje pallati te ri 11katesh me ashensor me nje hapesire prej 110m2 te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon. . Ka orientim jug lindje dhe ndricim te mire natyral, planimetri e rregullt.Apartamenti ka dhe garazhd por me cmim shtese .