Apartament 1+1 48m2 Porcelan --
45,000 €

Porcelan, Tirana, Albania
  • Sip. Totale 48 m2
  • Kati : 1
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1006

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1,48m2,me Hipoteke,45000euro,Porcelan!Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues 5 katesh,me tulla silikati.Pallati ndodhet ne zone te mire dhe ka prane te gjitha facilitetet e nje jetese komode.Apartamenti ka orientim shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,nje dhome gjumi,nje tualet me dritare dhe nje ballkon te mbyllur me vetrate xhami.