Shitet apartament 2+1 95m2 me hipoteke te Misto Mame 57000 euro!

Misto Mame, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 95 m2
  • Kati : 4
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1080

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 95m2 me hipoteke ne Misto Mame! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, ne zonen e rruges se qelqit, prane pallateve Cabej. Ka nje hapesire prej 95m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon, dhe nje ambient gatimi. Apartamenti ka orientim jug-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.