Shitet apartament 1+1, 48m2 me hipoteke, 32000 euro ne Kombinat!

Kombinat, Tiranë, Albania
  • Sip. Totale 48 m2
  • Kati : 3
  • Tualetet 1
  • Dokumentacion: Ka hipoteke
  • ID: 1111

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1, 48m2 me hipoteke, 32000 euro ne Kombinat . Apartamenti ndodhet në katin e trete të një pallati ekzistues te mirembajtur prane shkolles "Musine Kokalari" . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 48m2 te organizuar ne nje sallon ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje korridor shperndares. Orientimi apartamentit eshte jug-perendim, kesisoj ka dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.